PDA

Zobacz pełną wersję : Dyskusja Liquidy Blaker - Dyskusja i Opinie

gresro
01-04-2012, 04:23
Witam

Mieszka w Anglii i moja przygoda z Paleniem e-papierosów trwa już 2 lata, na początku Paliłem różne Liquidy i nigdy mnie nie zadowalał ich smak do końca

od roku palę liquidy firmy Blaker są poprostu swietne , jest to chyba najbardziej popularna marka w UK , mam zamiar wrócić do Polski na stałe w wakacje i będe musiał chyba szukać w Polsce jakieś dobrej marki bo z tego co szukałem marka BLAKER nie sprzedaje swoich produktów w POLSCE , czy jest ktoś kto może widział ich produkty gdzieć w sklepach lub w internecie ?? bardzo proszę o pomoc , jeśli nie to co polecacie ??

Pozdrawiam
Grzegorz

//Thaniell : post wydzieliłem z http://forum.e-palarnia.com/ze-sklepowej-po-ki/1825-najlepszy-najgorszy-liquid-jaki-palili-cie-10.html

dzajkob
20-04-2012, 20:57
Witam

Mieszka w Anglii i moja przygoda z Paleniem e-papierosów trwa już 2 lata, na początku Paliłem różne Liquidy i nigdy mnie nie zadowalał ich smak do końca

od roku palę liquidy firmy Blaker są poprostu swietne , jest to chyba najbardziej popularna marka w UK , mam zamiar wrócić do Polski na stałe w wakacje i będe musiał chyba szukać w Polsce jakieś dobrej marki bo z tego co szukałem marka BLAKER nie sprzedaje swoich produktów w POLSCE , czy jest ktoś kto może widział ich produkty gdzieć w sklepach lub w internecie ?? bardzo proszę o pomoc , jeśli nie to co polecacie ??

Pozdrawiam
Grzegorz

Jest na allgero, właśnie się zastanawiam na próbą tych liquidów oraz ich cartomizera. Mówisz że warto?

velniukas
20-04-2012, 21:03
Witam

Pozdrawiam
Grzegorz
w KRK ma być dostępna od następnego tygodnia w sklepach stacjonarnych, strona póki co w przygotowaniu ale adres już jest :D http://blaker.pl/

gresro
23-04-2012, 02:51
właśnie widze i już zamówiłem sobie pakiet 5 płynów :) 2x wiśnie , usa menthol , Maxi blaker , vanilla , czekam na przesyłke:) , daj znać jak zamówisz i powiedz jak tobie smakuje , ja osobiscie polecam Cherry(wiśnia) jest super :)

------ dodane o 01:51 --- wcześniejszy post dodany o 01:39 -----

A co do Tankomizera blaker , to jest nie porównywalnie lepszy od wszelkiego rodzajów atomizerów , przywiozłem sobie z anglii 3 takie Tankomizery i płaciłem 11funtów za jeden a na allegro są po 24zł dwa razy taniej :), wiec cieszy mnie to :) sądze że to promocja żeby wprowadzić marke do Polski , narazie nie zamawiam bo mam jeszcze 1 nie używany z UK :) ale jak się przepali to napewno zamówie :) mam nadzieje że nie podniosą cenny

szczuro
03-05-2012, 21:11
od roku palę liquidy firmy Blaker są poprostu swietne , jest to chyba najbardziej popularna marka w UK ,

podrzuc jakiegos linka do sklepu z tymi liquidami w UK, bo cos nie moge znalezc

Thaniell
03-05-2012, 21:34
Z tym może być problem chyba. Z mojego rekonesansu wynika, że Importer Blaker.pl jest dystrybutorem tych liquidów do UK, Irish, Czech, Słowacji i Niemiec. Może się okazać, że w UK ten liquid jest sprzedawany tak, jak Liqueen u nas :D

szczuro
03-05-2012, 22:45
no tak, ale strona blaker jeszcze nie dziala/domena zarejestrowana w marcu/, a skoro kolega wapuje te liquidy od roku i mieszka w Uk - to musial je gdzies kupowac, na alledrogo tez pojawily sie niedawno, sprawdzalem tez na ebay niemieckim i tez nie maja

sprzedawca z allegro trudni sie w branzy alkoholowej, wiec moze tak je wczesniej przerzucal do UK

taka znana firma, a nigdzie nie moge znalezc ich liquidow

Thaniell
03-05-2012, 23:07
taka znana firma, a nigdzie nie moge znalezc ich liquidow

Myślę, że sam już sobie odpowiedziałeś na pytanie ;)

krk.pl
04-05-2012, 03:17
Witam wszystkich , ja w poniedziałek kupiłem płyn blaker w sieci Lewiatan w okolicach krakowa : dokładnie niepołomice , i powiem ze już spróbowałem Wiśni i USA Tabacco i MB , i jest dla mnie najlepsze ze wszystkich które paliłem .
A palłem już milda Liqueena , na allegro zamówiłem kiedys od e cigare czy jakoś tak to pomyłka .
teraz mam pod ręką dobry płyn u siebie w sklepie, za 10ml blaker w lewiatanie zapłaciłem 10.35zł wiec cenne co do jakosci świetna. znajomy mi polecił bo on w Krakowie kupuje te płyny w sieci Planeta.
ogólenie Polecam warto spróbować.

szczuro
04-05-2012, 19:59
widze ze tu kampania reklamowa na calego idzie tej wspanaialej i znanej marki w calej europie

Thaniell
25-05-2012, 20:17
A więc powęszyłem trochę w necie i dowiedziałem się, że liquidy Blaker pochodzą z tej samej fabryki co LiQueen, czyli FEELLIFE Bioscene International Co.LTD.

Na dziś dostępne smaki to :

Maxi Blaker ( MB ) - 24mg, 18mg, 14mg, 11mg
Sahara ( Camell ) - 24mg, 18mg, 14mg, 11mg
USA Tabacco - 24mg, 18mg, 14mg, 11mg
USA Menthol - 24mg, 18mg, 14mg, 11mg
Coffee - 24mg, 14mg
Cherry - 24mg, 14mg
Vanilla - 24mg, 14mg

VG 70%, PG 30%.

http://forum.e-palarnia.com/images/imported/2012/05/357.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/401/blaker.jpg/)

stay tuned :)

reed
25-05-2012, 23:39
Jeżeli FeelLife, to jest spora szansa na zacny smak płynów.
Czekamy na więcej info :)

sogr
26-05-2012, 00:35
Mam aktualnie 3 liquidy Blaker ( MB 18, Sahara 24, Usa 18) . Mnie osobiście odpowiadają jak najbardziej. Porównywałem z liquidami Dilinger i Mild... Blaker pasuje mi najbardziej, Mild też ok ... Dilinger nie smakuje mi żaden z tych które próbowałem, no ale to kwestia gustu pewnie. In plus dla Blakera - tekturowe pudełko a w nim liquid i PEŁNA ulotka informacyjna ze składem, ostrzeżeniami etc. Taki standard powinien mieć KAŻDY producent to może mniej będzie medialnego burczenia że to nie wiadomo co i pewnie w piwnicy rozlewane...

Pielgrzym
26-05-2012, 10:01
Gdzieś to można kupić na próbę czy tylko allegro ?

Thaniell
26-05-2012, 16:30
Na dzień dzisiejszy allegro. Strona (http://www.blaker.pl/) jest w budowie, od X czasu :confused:

velniukas
26-05-2012, 20:26
Gdzieś to można kupić na próbę czy tylko allegro ?
u nas można kupić w sieci planeta jeśli u Ciebie też są jej sklepy to zapytaj może mają. ktoś pisał też że bywają w lewiatanach ale osobiście nie spotkałam

sogr
27-05-2012, 02:38
Ja kupowałem na allegro...sprzedawca uczciwy i profesjonalny ( nie dopisałem mocy to oddzwonił i zapytał jakie wysłać) ...róbta co chceta ja jestem że tak powiem kupiony....

Thaniell
27-05-2012, 14:37
Wysłałem e-mail do firmy Blaker, zaprosiłem miłego Pana na forum, w celu wypowiedzenia się w tym temacie. Czy przyjmie moje zaproszenie to inna sprawa, ale kroki zostały podjęte :)

Thaniell
27-05-2012, 21:43
Dostałem trochę info na email. Poniżej wklejam treść wiadomości. Wklejam za zgodą Blaker.pl

1) Producentem naszych płynów, jest Feel Life Bioscience International
Co.Ltd

2) proporcje PG/VG 70/30

3) strona www jest w tej chwili nie dostępna, wystartuje za około 3
tygodnie

4) nasze liquidy można zakupić, w niektórych sklepach sieci lewiatan, na
terenie województwa małopolskiego ,oraz sieci Planeta. Sieć liczy w tym momencie około 80 placówek, prowadzimy rozmowy z innymi sieciami
handlowymi. W tym momencie jest to nasz priorytet, żeby liquidy stały się
ogólnodostępne w sklepach tak jak papierosy.

5) głównym naszym rynkiem sprzedaży jest Polska, oraz Słowacja. Pierwsze
stoisko własne, na Słowacji otworzymy za około 3 tygodnie ( dla chętnych
zakupem zapraszamy w tym momencie na allegro)

6) w tym momencie, można było zakupić 7 smaków. Za około 9 dni, będą
dostępne nowe smaki (12), oraz Multi Pack. Będzie to edycja limitowana.
Multi Pack będzie zawierał, pudełko, ulotkę, oraz 2xliquid 50ml

Pozdrawiamy
blaker.pl"

Zaprosiłem Przedstawiciela Blaker na nasze forum, aby mógł zapoznać się z tematem i ewentualnie odpowiadać na nurtujące Was pytania. Nie wiem, czy się ktoś pojawi, ale ręka została wyciągnięta :)

kurok
10-06-2012, 13:03
No to jak z tym Blakerem ? Smakuje Wam ? Ja wapuję w kółko to samo. Zasmakowała mi też czysta baza, więc póki co czekam na na opinie.

Marcela
10-06-2012, 15:02
Hej

sorry, sama usunęłam posta i potem znowu wkleiłam w nie tą rubrykę, przeksoczyły mi strony.

Przepraszam za zamieszanie.

Pozdrawiam
Marcela

berserker
07-07-2012, 13:44
Liquid Blaker (USA menthol)

Próbowałem już kilka miętowych smaków od różnych producentów, ale ten jest liquid ma w sobie coś wyjątkowego. Można określić go 2 słowami: miętowa landrynka. Mamy tutaj dosyć mocny aromat mięty i lekki posmak słodyczy. W przeciwieństwie do innych płynów tego producenta daje sporą chmurkę co jest dodatkowym atutem. Sam liquid nie jest zbyt gęsty, ale to również można potraktować jako atut, ponieważ ładnie nasiąka i nie powoduje tzw. bobra (posmak spalenizny). W obecnej chwili cena jest zachęcają, dlatego warto wypróbować i samemu ocenić wartość tego płynu.

Testowana moc: 14 mg
Testowano na prawniku: Clearomizer Volish Crystal 2

Liquid Blaker (cherry)

Zupełnie nie zachwycił mnie ten liquid. Smak słabo wyczuwalny i raczej do wiśni wiele mu brakuje, bardziej chemiczny niż owocowy. Chmurzy dosyć słabo, natomiast nadaje się jako dodatek do innych owocowych smaków, ponieważ nie jest dominujący. Dla tych, którzy nie lubią intensywnych aromatów może być ciekawym wyborem. Na temat tego płyną krążą różne opinie...

Testowana moc: 14 mg
Testowano na prawniku: Clearomizer Volish Crystal 2

mareke
12-10-2012, 09:12
Witam wzystkich :)
Chciałem się podzielić swoją opinią na temat liquidów od BLAKER-a

Kupiłem 5 różnych smaków, oto jak się one przedstawiają:
1. Maxi Blaker - 24mg, niby smak tytoniowy, ale ma strasznego kopa, drapie w gardło a palenie raczej jest mało przyjemne. Nie polecam
2. Sahara(Camell) - 18mg, straszny syf, jeden z najgorszych jakie paliłem. Nie polecam
3. USA Tabacco - 18mg, REWELACJA!!! TO jest własnie mój liquid. Pomimo 18mg jest przyjemny, nie drapie, nie jest nudny ani mdły. Smak troszeczkę karmelowy, ale lekko wyczuwalny. Polecam na maxa.
4. Cherry - 24mg, porażka, zbyt mocny smak wiśni, za bardzo drapiący i jakiś kwaśny. Nie polecam
5 Coffe - 14gm, przyjemny smak, jeżeli ktoś lubi bardzo słabo słodką kawę, bo właśnie tak smakuje. Nie drapie, nie jest ciężki ani mdły. Polecam jako urozmaicenie do nr. 3.

Dodam że paliłem normalnie około 15 zwykłych papierosów dziennie.

Thaniell
13-03-2013, 20:31
Łoo jeżu. Ruszyli. Pfff :D

http://www.blaker.vizim.pl/index.php/ct-menu-item-10/ct-menu-item-16/blaker-10-ml

Piotras
09-04-2013, 21:33
raczej tutaj:
http://www.blaker.pl/index.php/ct-menu-item-10/ct-menu-item-15

a co do smaków to:
Maxi Blaker (http://www.blaker.pl/index.php/ct-menu-item-10/ct-menu-item-15/blaker-10-ml/liquid-blaker-maxi-blaker-marlbo-10-ml-detail) - smaczek rewelacja bardzo podobny do Cuban Tobacco z Liqueen'a - czuć w nim dobry tytoń, kawę gorzkawą i mocną. 10/10:nc:

następne liquidy tej marki, ale z serii aromatic line:

Aromatic Line Cuban Cigar (http://www.blaker.pl/index.php/ct-menu-item-10/ct-menu-item-15/aromatic-line/liquid-aromatic-line-american-blueberry-1672013-03-18-22-27-43-1702013-03-18-22-27-50-detail) 11mg - kop ja na te 11mg bardzo mały, chmurka spora, ale smak to delikatny tytoń z dużą przewagą miodu wg mnie gryczanego - jednak mimo tego miodu nie jest to liquid bardzo słodki, raczej ta słodycz jest wyważona nie mdli. 6/10 pewnie dałbym więcej gdyby nie ten brak mocy.

Aromatic Line Jamaica Coffe (http://www.blaker.pl/index.php/ct-menu-item-10/ct-menu-item-15/aromatic-line/liquid-aromatic-line-american-blueberry-167-1682013-03-18-22-27-46-173-detail) 11mg - kop też niewielki prawie nie wyczuwalny, chmurka j/w,
smak? hmmm..., po nazwie spodziewałem się dobrej mocnej kawy - tym bardziej, że według producenta:
linia aromatic line odróżnia się od normalnej serii tym że zawartość aromatu smakowego została zwiększona 3 krotnie a tu zwykła kawka nic specjalnego taka jak na stacji benzynowej. 7/10 tylko za to, że mimo wszystko jest to najbardziej przypominający kawę liquid z tych które dotychczas próbowałem.