Parlament Europejski wprowadził nowe przepisy, które ograniczą dostępność e-papierosów i e-liquidów! EFVI - Europejska Inicjatywa Swobodnego Chmurzenia zbiera podpisy pod projektem prawnym dotyczącym używania i dostępu do e-papierosów. Zapoznaj się z nią i Podpisz petycje!!!

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 66

Temat: Z czego zrobiony jest knot w akcesoriach Monacco ?

Podziękowania / Lubię to za posty
    Siła Reputacji
    3

Domyślnie Z czego zrobiony jest knot w akcesoriach Monacco ?

w sieci znalazłem taki test parowników monacco:

Test parowników Monacco

co na temat knota z waty szklanej sądzi Monacco?

//Thaniell Dyskusję wydzieliłem z http://forum.e-palarnia.com/monacco/...e-kibic-3.html
    Ostatnio edytowane przez Thaniell ; 24-06-2012 o 10:53

Uwaga:
    Treści i poglądy zawarte w poście, przedstawiają moją opinię na dany temat w chwili pisania postu. Zastrzegam sobie prawo, do zmiany opinii bez podawania jakichkolwiek przyczyn czy tłumaczenia się komukolwiek.

Ważne:
    Nie komentuje zasad panujących na forum!
    SZACUNEK?
    Dam ci go tyle, ile dostałem od Ciebie !

reed Guest

Domyślnie Odp: Testy Opinie Clearomizer CE4+ V2 Dual Coil wersja E-Kibic

To nie knot z waty szklanej.
    Tester jest troszke mało zorientowany i pisze bzdury.

PS:

Po przeczytaniu całego "testu" upewniłem się, że tester to naprawdę trudny przypadek.
    Ciekawi mnie tylko jedno: Po jakiego wacława brał sprzęt do testów?
    Tylko po to aby zrazić innych potencjalnych kupujących i użyszkodników do sprzętu Monacco?
    Ostatnio edytowane przez reed ; 23-06-2012 o 16:52 Powód: updatnięcie

Siła Reputacji
    3

Cytat Napisał reed Zobacz post
    To nie knot z waty szklanej.
    Tester jest troszke mało zorientowany i pisze bzdury.

PS:

Po przeczytaniu całego "testu" upewniłem się, że tester to naprawdę trudny przypadek.
    Ciekawi mnie tylko jedno: Po jakiego wacława brał sprzęt do testów?
    Tylko po to aby zrazić innych potencjalnych kupujących i użyszkodników do sprzętu Monacco?
    To podpowiedz z czego jest knot w parownikach Monacco.

Edit:
    Cytat z: http://forum.e-palarnia.com/42406-post21.html
    ...
    Ja tam testy olewam. Przynajmniej te sponsorowane. Nie nadaje sie na testera, bo zawsze prawde pisze. A to nie zawsze odpowiada sponsorom
    ....
    Czemu zatem odmawiasz innemu użytkownikowi wyrażenia własnej opinii?

Edit:
    Na trawniku Gawronnek napisał:
    ...jest taki jak myślałem, rdzeń z bardzo cienkich, sztywnych włosów (prawdopodobnie włókno szklane) otoczony grubsza otuliną, i właśnie z tej otuliny oddzielają się drobinki, czułem to w przypadku maleńkiego knota w tanku, dlatego poczułem i tutaj, prawdopodobnie będę jedynym który na to zwrócił uwagę (bo wielu używało tamtego sznurka na knoty i im nie przeszkadzał) ale skoro mamy pisać o naszych indywidualnych odczuciach, to trudno mi było o tym nie wspomnieć,
    LINK
    Ostatnio edytowane przez pol_mol ; 23-06-2012 o 20:57

Siła Reputacji
    3

Fajny parownik,tylko słaby stosunek pojemności do odparowywania liquidu. Jednak mimo wszystko +

Quia non respicis, asinus dorso semper

reed Guest

Nie odmawiam mu prawa do opinii.
    Przeczytaj jednak to co napisał na końcu praktycznie każdej z niej.
    Nie używał ich po prostu. I to mnie sprowokowało do takiej a nie innej opinii o jego opiniach.

PS:
    Gawronnka szanuję bardzo.
    Ale gdyby się przyjrzeć, to z każdego knota w ep wydzielają się drobinki. Dlatego, że większość z nich jest robiona z włókna szklanego (a nie z waty szklanej, to zasadnicza róznica w budowie)
    Drobinki te wydzielają się na sucho. Po nawilżeniu nie powinny, zwłaszcza, że po drodze mają wilgotny kanał powietrzny w którym to powinny się poprzyklejać.

PS:

pol_mol, czy to czasem nie Twoje "testy" na tamtym forum są?
    Ostatnio edytowane przez reed ; 23-06-2012 o 21:41 Powód: updatnięcie

Siła Reputacji
    3

podejrzewam, że "pol_mol" i "pol_ed" to ta sama osoba, dlatego tak żarliwie broni tamtych "testów" chociaż z wszystkich "testowanych" tam parowników tylko jeden był opalany.

punkt dla reeda za watę szklaną

chociaż nadal jestem ciekaw co na to monacco

Uwaga:
    Treści i poglądy zawarte w poście, przedstawiają moją opinię na dany temat w chwili pisania postu. Zastrzegam sobie prawo, do zmiany opinii bez podawania jakichkolwiek przyczyn czy tłumaczenia się komukolwiek.

Ważne:
    SZACUNEK?

Siła Reputacji
    3

Nie odmawiam mu prawa do opinii.
    Przeczytaj jednak to co napisał na końcu praktycznie każdej z niej.
    Nie używał ich po prostu. I to mnie sprowokowało do takiej a nie innej opinii o jego opiniach.
    ...
    Gdy uważnie przeczytałeś opisy na cytowanym forum, to dwa parowniki były używane. Jednak objawy zdrowotne sprowokowały do "sekcji" pozostałych, Podejrzenia potwierdziły się - vide zdjęcia. Czy zatem należało, by następne zostawały poddawane testem kończących się wizytą u laryngologa?
    Może nie każdy użytkownik ma tak wrażliwą śluzówkę jak wspomniany tester.

Dlatego, że większość z nich jest robiona z włókna szklanego (a nie z waty szklanej, to zasadnicza róznica w budowie)
    http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82%C3%B3kno_szklane
    włókna szklane grube (tzw. wełna szklana lub wata szklana)
    W parownikach stosowany zazwyczaj jest sznur z krzemionki (SiO2). Ostatnio bawełniany.

==========
    Resztę pytań na razie przemilczę

==========
    Edit:
    Cytat Napisał snovvy77 Zobacz post
    .... z wszystkich "testowanych" tam parowników tylko jeden był opalany.
    ...
    Błąd...
    Dwa były testowane
    Ostatnio edytowane przez pol_mol ; 23-06-2012 o 22:08

Siła Reputacji
    3

Nie jestem testerem, ale inną drogą trafiły do mnie knoty do tych parowników- czy szanowni krytykanci mieli ten sprzęt w ogóle w łapach, że tak żarliwie krytykują czyjeś opinie?
    Kto im dał prawo do oceny czyichś testów?
    Niestety, po przeczytaniu opinii o tych knotach pobawiłem się nimi i potwierdzam- to jest zrobione z materiału niemal identycznego z klasyczną watą szklaną, jeszcze nie spotkałem się ze sznurkiem krzemowym, którego frakcje WBIJAJĄ się palce!
    A kilka knotków już nakręciłem, z różnych sznurków pochodzących z różnych źródeł.
    Nie jest winą Monacco, czy innego sprzedawcy, że producent robi jakieś eksperymenty, niemniej trudno pominąć rzeczywiste fakty.

Jadąc dalej- czemu kolego reed, próbując uchodzić za tak rzetelnego "testera", który pisze prawdę i tylko prawdę, toczysz pianę gdy ktoś inny stara się rzetelnie opisać to, co ma przed oczami i w ustach?
    Tylko Twoje zdanie jest wiążące? Skoro nie bierzesz udziału w testach określonego dostawcy, to po co zabierasz głos w ogóle?
    V.

Siła Reputacji
    3

no faktycznie, dwa.
    ale pozwolę sobie zacytować pewien fragment tekstu

"Niezależne badania inspirowane przez NAIMA (Północnoamerykańskie Stowarzyszenie Materiałów Izolacyjnych) doprowadziły do obalenia kilku mitów związanych z rakiem płuc i włóknami z wełny mineralnej i szklanej, rzekomo wpływającymi negatywnie na układ oddechowy pracowników pracujących przy ich produkcji i montażu. Po pierwsze nie ma żadnego związku pomiędzy rakiem i niezłośliwymi guzami układu oddechowego a czasowym przebywaniem ludzi w pomieszczeniach, w których używana i eksponowana jest wełna mineralna lub szklana. Po drugie - wełna mineralna jest biorozpuszczalna i dlatego rozpuszcza się w płynach ustrojowych szybciej niż inne włókna mające jakikolwiek związek z chorobami człowieka. Po trzecie - miejsca pracy, w których ludzie narażeni są na oddychanie powietrzem z cząstkami włókien wełny mineralnej lub szklanej zawiera mniej niż 1 włókno na 1 cm2 wdychanego powietrza. Po czwarte - poziom zanieczyszczenia powietrza w izolowanych wełną mineralną lub szklaną budynkach nie wykazuje żadnych różnic z powietrzem na zewnątrz tych budynków".

mat. żródłowy: Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej i Szklanej - MIWO, wełna mineralna, wełna szklana, docieplenia, oszędność

co prawda powyższy tekst dotyczy produkcji i montażu włókien mineralnych ale jednak...

może to zapalenie krtani jednak nie od knotów...

Uwaga:

Ważne:
    SZACUNEK?

Siła Reputacji
    3

snovvy77- ja tam się też specjalnie rakiem z powodu kilku drobinek nie przejmuję, miałem i mam inne "alergeny" w otoczeniu, ale tak zapytam- remontowałeś/budowałeś kiedy chałupę? Używałeś wełny mineralnej do izolacji? Miałeś styczność z watą szklaną?
    Przypuszczam, że nie, bo wiedziałbyś jakie przyjemności można załapać wciągnąwszy w gardło odrobinę pyłu z tych materiałów

A tak w ogóle, to nasza dyskusja nie łączy się bezpośrednio z tematem wątku, więc EOT.
    V.
    Ostatnio edytowane przez vorlog ; 23-06-2012 o 22:28

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)